Посвята у студенти

Сьогодні, 31 серпня, студентські лави Української інженерно-педагогічної академії поповнилися новими студентами-першокурсниками.

На урочистому заході, який проходив у стінах академії, зібралися наші першокурсники, їхні батьки та друзі.

З теплими привітальними словами до всіх присутніх звернулась ректор УІПА доктор педагогічних наук, професор Коваленко Олена Едуардівна. На Посвяті у студенти була присутня заступник начальника управління Департаменту соціального захисту Харківської обласної державної адміністрації Гончарова Людмила Миколаївна. Також прийшов привітати першокурсників ветеран Другої світової війни, колишній в’язень нацистських концтаборів, почесний громадянин міста Харкова, професор УІПА Малицький Ігор Федорович.

Вчорашні абітурієнти отримали із рук ректора символічний студентський квиток, а старшокурсники зустріли своїх молодших колег хлібом та сіллю.

Культурний центр подарував першокурсникам та іх батькам чудовий святковий концерт.

IMG_2810 IMG_2931 IMG_2850 Заставка IMG_2878